Powered by:Proticaret
Fantazi İç Giyim, Seksi Gecelik Modelleri, Babydoll, Vücut Çorabı : Cessica.com
En Seksi Fantazi İç Giyim Modelleri
fantazi iç giyim
Fantazi giyim siparişleriniz, dışarıdan belli olmayacak şekilde paketlenip, sizlere gönderilmektedir. Kargo paketinizin üzerindeki faturanızda/sevk irsaliyenizde "muhtelif giyim" olarak belirtilir.
En Sexi Fantazi Gecelik Modelleri
fantazi gecelik
Fantazi Vücut Çorabı Modelleri
vücut çorabı

Cessica.com Avantajları

1- Fantazi giyim siparişleriniz, dışarıdan belli olmayacak şekilde paketlenip, sizlere gönderilmektedir. Kargo paketinizin üzerindeki faturanızda/sevk irsaliyenizde "muhtelif giyim" olarak belirtilir.

2- Cessica.com'dan aldığınız tüm fantazi iç giyim ürünleri hafta içi saat 14:00'a kadar sipariş vermeniz durumunda, aynı gün Yurtiçi kargo'ya teslim edilir. Bu saatten sonraki alımlar ertesi iş günü içerisinde işleme alınır.

3- Sipariş veren şahısların gizliliği bizim için en önemli detaydır. Cessica.com'dan aldığınız tüm seksi iç giyim, aksesuar ve fantazi iç giyim modelleri, gizlilik prensiplerimiz dahilinde siz müşterilerimize güvenle ulaştırılır.

4- Cessica.com'da satılan iç giyim çeşitleri kişisel hijyen gerektirdiği için, iade ve değişim yapılmamaktadır.

5- 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz.

Diğer  fantazi iç giyim modellerini görmek için yanda bulunan linke tıklayarak, ürünlerimizi inceleyebilirsiniz: https://www.cessica.com/kategori/ic-giyim.aspx